Szukasz efektywnego pracownika?Znajdziemy go dla Ciebie

Nasza specjalizacja to:

  agencja doradztwa personalnego Opole
 1. 1. Rekrutacja i selekcja pracowników, w szczególności
  •     >  rekrutacja specjalistów, w tym:
           inżynierów, programistów, pracowników wielojęzycznych, oraz wielu innych
  •     >  rekrutacja sprzedawców, przedstawicieli, doradców techniczno-handlowych
  •     >  rekrutacja kadry zarządzającej
  •     >  rekrutacja back office
  •     >  rekrutacja finanse i księgowość
  •     >  rekrutacja wielojęzyczna BPO/SSC
           pracownicy wielojęzyczni, księgowość, zakupy, obsługa klienta, service desk, etc.
 2. 2. Doradztwo personalne
 3. 3. Outsourcing procesu rekrutacji
 4. 4. Direct search / Executive search / Headhunting

Znajdź pracownika
z kompetencjami!

Zewnętrzna firma rekrutacyjna to dobry pomysł dla
przedsiębiorstw poszukujących pracowników.
Cały proces jest długotrwały, pochłania nie tylko czas, lecz także koszty.
Jednak jeśli przekażesz go profesjonalistom, możesz mieć pewność, że sobie z nim doskonale poradzisz!


Poznaj nasze aktywne metody

Ludzie są filarem firmy – nie ma sukcesu bez odpowiedniej kadry. W dzisiejszych czasach w wielu branżach trudno o pozyskanie specjalistów. Dlatego coraz częściej mówi się o rynku pracownika. Aktualnie to nie pracodawcy rozdają wszystkie karty i kandydaci do pracy zdają sobie z tego sprawę. Dlatego znalezienie odpowiedniego pracownika nie jest łatwe. Z pomocą przychodzą jednak firmy rekrutacyjne, które pomogą w wybraniu najlepszych z najlepszych!

Jeśli nie uda nam się dobrze wybrać, szybko okaże się, że rekrutację trzeba powtórzyć – tym samym znowu poświęcić mnóstwo czasu na zapoznawanie się z dokumentami aplikacyjnymi, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, testów kompetencji i wdrażania nowo zatrudnionej osoby do wykonywania swoich obowiązków. Powierzając rekrutację specjalistom, pomijasz te trudności.

  Dlaczego warto skorzystać z firmy rekrutacyjnej?

  Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy rekrutacyjnej? To proste! Dla każdego kandydata bardzo ważny jest sposób, w jaki została przeprowadzona rekrutacja. Nierzadko jest to jeden z czynników, który bierze się pod uwagę, oceniając cały wizerunek firmy. Dzięki temu, że pracownik zostanie otoczony opieką profesjonalistów, będzie przekonany, że ktoś naprawdę o niego zadbał.


  Doradztwo personalne jest darmowe, co przyciąga kandydatów do pozostawienia CV w bazie – decyduje się na to coraz więcej osób. Poza tym nasi pracownicy dodatkowo prowadzą aktywną rekrutację, która sprawia, że w bazie znajduje się wielu specjalistów, którzy czekają na propozycje pracy.


  Oszczędność czasu...


  Firma rekrutacyjna szybciej odnajdzie specjalistę, zastosuje najnowsze metody, pomoże tam, gdzie rekrutacja jest najtrudniejsza. Dodatkowo sprawdzi pracowników zanim pojawią się w miejscu swojego potencjalnego zatrudnienia – to ogromna oszczędność czasu.


  Rekrutacja zajmuje czas nie tylko kandydatom. Pracownicy wyznaczeni do jej przeprowadzenia muszą jej poświęcić długie godziny, które mogliby poświęcić na zadania mogące przynieść korzyści dla firmy i rozwiązywanie bieżących problemów.


  Oszczędność pieniędzy...


  Wielu pracodawców zastanawia się, czy korzystanie z usług firmy rekrutacyjnej nie będzie dla nich zbyt dużym kosztem. Jednak pomoc osób z zewnątrz nie oznacza nadprogramowych i dodatkowych kosztów. Wręcz przeciwnie, takie rozwiązanie pozwala oszczędzić.


  Rekrutacja kosztuje. Pracownicy ją przeprowadzający są odsuwani od swoich codziennych zadań, stanowisko, na które poszukuje się kandydata, jest puste. Panuje zastój, który trzeba później nadrobić. Agencja doradztwa personalnego działa „w tle”, dzięki czemu możemy zająć się swoimi obowiązkami. Poza tym rozliczana jest tylko skuteczna rekrutacja – nie płacisz za czas trwania umowy, tylko za efekty.


  Nasi rekruterzy specjalizują się w rekrutacji i selekcji specjalistów oraz managerów z branż m.in.: handlowej i dystrybucji, farmaceutycznej i stomatologicznej, energetycznej, produkcyjnej i przemysłowej, IT, usługowej, transportowej i logistycznej, finansowej, marketingowej i reklamowej, telekomunikacyjnej, budowlanej, FMCG.


doradztwo personalne opole

GWARANCJA

Każdy rekrutowany pracownik jest objęty min. 45 dniową gwarancją. W przypadku stwierdzenia w ciągu 45 dni kalendarzowych od podjęcia pracy przez przedstawionego kandydata, że po względem kwalifikacji nie odpowiada on wymaganiom firma zobowiązuje się przedstawienia innych odpowiednich kandydatów.

Doradztwo personalne

Poszukujesz inżyniera, programistę lub specjalistę opowiedniego w swojej dziedzinie?
Umów się na spotkanie lub prześlij zapytanie:

Tel. 508 138 508
Opole, ul. Ozimska 4
Email. konsultant @ talentselect.pl