Szukasz sprzedawcy z wynikami?Zajmujemy się tym profesjonalnie

Nasza specjalizacja to:

  rekrutacja handlowców
 1. 1. Rekrutacja i selekcja pracowników, w szczególności
  •     >  rekrutacja handlowców, przedstawicieli, sprzedawców
  •     >  rekrutacja menadżerów / kierowników sprzedaży
  •     >  rekrutacja inżynierów sprzedaży / doradców techniczno-handlowych
  •     >  rekrutacja specjalistów
 2. 2. Doradztwo personalne
 3. 3. Outsourcing procesu rekrutacji
 4. 4. Rekruter on site
 5. 5. Direct Search / Executive Search / Headhunting

Rekrutuj handlowców z wynikami!

Uzdolnieni, pełni zapału i lojalni pracownicy to te zasoby niematerialne, które z pewnością zwiększą Państwa wartość na rynku!

Kandydatów selekcjonujemy w sposób odpowiednio dopasowany do możliwości naszego Klienta. Wykorzystujemy profesjonalne narzędzia diagnozujące kompetencje i potencjał pracowników (np. Assessment/Development Center) równie często, jak własne wystandaryzowane narzędzia rekrutacji handlowców skutecznie mierzące ów kompetencje podczas kilkugodzinnych spotkań.

Rekrutacja handlowców to działanie wymagające doświadczenia, doskonałej obserwacji zachowań i rzetelności podczas przygotowywania narzędzi rekrutacji. Właśnie dlatego, nasi konsultanci to wieloletni specjaliści - praktycy zajmujący się rekrutacją w kraju jak i za jego granicami. Nasi konsultanci to ludzie doświadczeni zawodowo w rekrutacji sprzedawców, lecz przede wszystkim znający smak osobistych sukcesów w rekrutacji i selekcji.


REKRUTACJA i SELEKCJA HANDLOWCÓW, PRZEDSTAWICIELI ORAZ SPRZEDACÓW - Metodologia.

 • ★   1. Tworzymy profil rekrutowanego sprzedawcy w oparciu o opis stanowiska pracy i kompetencje. Najpierw analizujemy stanowisko pracy: poznajemy zakres obowiązków, odpowiedzialności, zależności służbowe, kryteria oceny obowiązków na danym stanowisku. Następnie poznajemy wynikające z opisu stanowiska kompetencje.

 • ★   2. Wykorzystując kontakty profesjonalne oraz ogłoszenia internetowe lub prasowe pozyskujemy najciekawszych kandydatów. Często w rekrutacji sprzedawców proponujemy headhunting pozwalający bezpośrednio pozyskać kandydatów z rynku.

 • ★   3. Spotykamy się z wybranymi kandydatami i przeprowadzamy z nimi wywiad pogłębiony (IDI) lub kompetencyjny (CBI). Wywiady takie pozwalają rzetelnie opisać zachowanie danej osoby, jej sposób myślenia, czyli odkryć jej naturalne talenty.

 • ★   4. Przeprowadzamy testy: wiedzy, umiejętności, kompetencyjne lub Assessment Center.

 • ★   5. Weryfikujemy referencje. Przede wszystkim sprawdzamy ich wiarygodność poprzez ustrukturyzowane rozmowy z osobami udzielającymi referencji.

 • ★   6. Tworzymy indywidualny raport o każdym kandydacie. Pokazujemy w nim mocne strona oraz obszary do pracy kandydata w kontekście stanowiska, na które jest rekrutowany.

 • ★   7. Przedstawiamy kandydatów Zleceniodawcy, którzy pomyślnie przeszli przez etap selekcji.

rekrutacja handlowców

GWARANCJA

Każdy rekrutowany przez nas handlowiec objęty jest 2 miesięczną gwarancją. W przypadku stwierdzenia w ciągu 60 dni kalendarzowych od podjęcia pracy przez przedstawionego kandydata, że po względem kwalifikacji nie odpowiada on wymaganiom firma zobowiązuje się przedstawienia innych odpowiednich kandydatów.