Nasza specjalizacja to:

  Recruitment outsourcing
 1. 1. Rekrutacja i selekcja pracowników, w szczególności
  •     >  rekrutacja handlowców, przedstawicieli, sprzedawców
  •     >  rekrutacja menadżerów
  •     >  rekrutacja specjalistów
 2. 2. Doradztwo personalne
 3. 3. Outsourcing procesu rekrutacji
 4. 4. Outsourcing sił sprzedaży
 5. 5. Leasing pracowników

Oszczędź swój czas oraz pieniądze, dzięki zleceniu rekrutacji i selekcji pracowników firmie rekrutacyjnej.

firmy rekrutacyjne Kraków, Warszawa, Katowice

 

Na znalezienie dobrego pracownika potrzeba czasu - Nie ma się co oszukiwać, gdyż rekrutacja i selekcja pracowników jest zadaniem czasochłonnym i potrafi w sposób ukryty pochłaniać wyższe koszty, a ponadto w proces rekrutacji najczęściej muszą być zaangażowane najbardziej wartościowe dla firmy jednostki, jak właściciel firmy lub kierownicy.

Każde spotkanie rekrutacyjne to 40-60 minut. W przypadku, gdy chcemy spotkać się z liczbą 8-10 wybranych kandydatów, na same spotkania należy zarezerwować do 10 godzin. Działając zgodnie z jedną z reguł zarządzania czasem same spotkania stanowić będą 60% poświęconego czasu, pozostałe 40% to określenie cech idealnego kandydata, przygotowanie się do rozmów, analiza dokumentów, etc. Z dużym prawdopodobieństwem można określić, że sam proces rekrutacji zajmie kierownikowi lub właścicielowi firmy ok. 16 godzin i 40 minut, przy czym będzie to czas, który odciąga od podstawowych obowiązków, a co najgorsze nie gwarantuje, że zostanie wybrany najlepszy kandydat do pracy. W jaki sposób połączyć dwa cele: wybór najlepszego kandydata oraz oszczędność czasu dla kluczowych pracowników firmy, aby mogli skupić się na tym co przynosi największe korzyści firmie?

Najlepszym sposobem jest Recruitment Process Outsourcing (outsourcing procesu rekrutacji) na zewnątrz firmy. Przedsiębiorcy już dawno odkryli, że outsourcing np. usług księgowych obniża koszty w sposób znaczny. W związku z tym dlaczego nie wykorzystać tego narzędzia w dziedzinie jakim jest rekrutacja i selekcja pracowników? W celu sprawdzenia jak wygląda przykładowy proces rekrutacji kliknij tutaj.

Outsourcing procesu rekrutacji wyręcza we wszystkich działaniach mających na celu najtrafniejszy wybór spośród kandydatów do pracy, od zamieszczenia ogłoszenia i przeszukania własnej bazy kandydatów, przez testy psychologiczne* i najnowocześniejsze metody selekcji pracowników, aż po przedstawienie raportu z rankingiem najlepszych kandydatów na dane stanowisko pracy.

Ponadto zlecanie selekcji kandydatów do pracy na zewnątrz nie powoduje dodatkowych kosztów w trakcie trwania umowy, gdyż firma poszukująca pracowników rozlicza się tylko ze skutecznej rekrutacji.

Talent Select Doradztwo Personalne
tel. +48 32 445 05 88
faks +48 32 445 05 90
kom. +48 508 138 508

Wyślij zapytanie:

firma rekrutacyjna