„Rozglądam się za pracą” – co zyskam wysyłając CVdo agencji rekrutacyjnej?

Rozglądanie się za nową pracą lub możliwościami rozwoju jest jest zadaniem czasochłonnym i dlaczego nie ułatwić sobie tego? Profesjonalista może przyjżeć się naszemu profilowi i sprawdzając czy to akurat "JA" jestem idealnym pracownikiem do konkretnej firmy. W końcu zawsze warto porozmawiać. I tak na końcu to "Ja" podejmuję decyzję o chęci nawiązania współpracy.#Aby dodać swoje CV do naszej bazy z dysku twardego wciśnij czerwony przycisk

szyfrowane połączenie zgodne z Certfikatem SSL

ewentualnie prześlij swoje CV mailem na adres: biuro@talentselect.pl

następnie, jeżeli chcesz, to polub nasz profil na FB poniżej, gdyż często zamieszczamy posty o rozpoczęciu ciekawych projektów rekrutacjach.


Dodaj CV bezpośrednio z dysku

Jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych?

Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, zgłoszenia sprzeciwu, przenoszenia danych do innego administratora (jeśli podstawą jest zgoda i dane przetwarzane są w sposób zautomatyzowany) lub ograniczenia ich przetwarzania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego można ją w każdym momencie wycofać (również w zakresie poszczególnych form kontaktu) i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Jeśli chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, wyślij e-maila do agencji pracy na adres: do@talentselect.pl.

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas priorytetem, jeżeli jednak uznasz, że przetwarzając dane osobowe naruszamy przepisy RODO, możesz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przypominamy, że w każdej chwili możesz zgłosić żądanie usunięcia danych osobowych na adres: do@talentselect.pl