Odkryj lepsze metody rekrutacji utalentowanychpracowników.

Specjaliści od rekrutacji:

Doradca personalny - Wittich

firmy rekrutacyjne

Z wykształcenia i z zamiłowania jest psychologiem ze specjalizacją menedżerską.

Jej doświadczenie to 7 lat aktywności zawodowej na stanowiskach specjalistycznych, menedżerskich oraz konsultanckich. Przez wiele lat związana była z obsługą klienta i doradztwem personalnym świadcząc dla nich usługi z zakresu szeroko pojętego zarządzania personelem – oceny pracownicze, budowanie modelu kompetencyjnego, audyty personalne, opisy stanowisk pracy, badanie satysfakcji klientów, badania umiejętności pracowniczych.

Specjalizuje się w projektach z zakresu: analizy pracy i planowania zatrudnienia (rekrutacja i selekcja personelu, adaptacja, głównie: działy handlowe, stanowiska sprzedażowe), ocen pracowniczych (metodologią dopasowaną do Klienta: Assessment Center/Development Center, Metodą 360 stopni), budowania modelu kompetencyjnego, badań zaangażowania pracowników, satysfakcji Klientów oraz Tajemniczy Klient.

Prowadzi treningi motywacyjne, szkolenia z zakresu: rekrutacji i selekcji pracowników, komunikacji, asertywności w biznesie oraz obsługi klienta.

Ukończyła psychologię o profilu menedżerskim na Uniwersytecie Śląskim. Jest absolwentką Śląskiej Szkoły Trenerów MERITUM. Doświadczenie zdobywała także w Instytucie Treningu i Psychoedukacji w Krakowie.

Z jej usług rekrutacyjnych oraz szkoleniowych korzystały min.: Biuro Plus S.A., Markop Sp. z o.o., Cogito Sp. z o.o., Voxnet S.A., Składy budowlane VOX Sp. z o.o, Adecco Poland Sp. z o.o, Netia S.A., Telefonia Dialog, Sanitec Koło Sp. z o.o., Aleotti Sp. z o.o., Polskie Linie Lotnicze LOT, Partner Orange BP24, Manpower Polska Sp. z o.o., Ataxo Poland Sp. z o.o., Jastrzębskie Zakłady Remontowo Budowlane Sp. z o.o., Lear Corporation Poland II Sp. z o.o., Delphi Polska Automotive Systems Sp. z o.o., Danone Sp. z o.o., ISUZU Motors Polska Sp. z o.o, FM Dental Produkty dla Stomatologii, Lauren Peso Polska S.A., LERG S.A., ZM Olewnik BIS, NNV Sp z o.o, Creative Marketing Group, PCM, GOPR (Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe) oraz wiele innych.

Doradca personalny - Grądzki

firmy rekrutacyjne

Absolwent Politechniki Warszawskiej, Instytut Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Studiował także na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego i Pedagogiska Institutionen Stockholms Universitet.

Od 1990 roku związany z jedną z pierwszych firm szkoleniowych i konsultingowych w III RP – Warmus Marketing Poland. Pracuje początkowo jako przedstawiciel handlowy, następnie jako manager działu handlowego, później jako trener i konsultant.

Od września 1995 zostaje trenerem wewnętrznym wydawnictwem Media Express sp. z o.o. (wydawcą dziennika Super Express i miesięcznika Super Linia. W ramach kontraktu tworzy i zarządza działem Wspomagania Sprzedaży należącym do struktur Biura Reklamy i Ogłoszeń Wydawnictwa. Realizuje projekt kompleksowego programu szkoleń dla całego BRiO SE obejmujący tematykę zarządzania, coachingu, negocjacji, sprzedaży, obsługi klienta, telemarketingu, komunikacji w biznesie oraz szkoleń produktowych,. Współtworzy system ocen efektywności szkoleń oraz jest odpowiedzialny za projektowanie i testowanie nowych projektów szkoleniowych.

Specjalizuje się w projektach dotyczących oceny kadry menedżerskiej, rekrutacji i selekcji pracowników, projektach assesment i development center oraz w programach szkoleniowych z zakresu komunikacji interpersonalnej, negocjacji, technik sprzedaży, obsługi klienta, telemarketingu, zarządzania, coachingu i postaw proaktywnych.

Realizował projekty m.in. dla: Agora S.A., Media Express Sp. z o.o., Glaxo Wellcome, Pfizer, Astra Zeneca, Telekomunikacja Polska, Deutsche Bank, Invest Bank, Centralny Dom Maklerski Pekao SA, Xelion, ING Nationale Nederlanden, Skoda Auto Polska, Volvo Polska, BP, Omya Sp. z o.o., Stowarzyszenie Filmowców Polskich, ZUS, Eurofoam, Orlen Oil, Pernod Ricard, MZBM-TBS, Bel Polska.

Doradca personalny - Stellmach

doradca zawodowy

Absolwentka psychologii w zarządzaniu ŚWSZ im. gen. J. Ziętka w Katowicach oraz doradztwa zawodowego w WSB w Dąbrowie Góniczej, oraz AWF w Katowicach.

Pracuje jako trener rozwoju osobistego i zawodowego. Ukończyła kurs Międzynarodowy Akredytowany Coach ICF, jestem członkiem ICF Polska. Doradca zawodowy - licencjonowany specjalista badania skłonności zawodowych BBT M. Achtnicha. Jest wykładowcą na studiach podyplomowych oraz niestacjonarnych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Jako coach specjalizuje się w coachingu zawodowym i biznesowym.

Prowadzi szkolenia dotyczące min. wejścia na rynek pracy i kompetencji pracowniczych, umiejętności poruszania się po rynku pracy, outplacement, komunikacji, autoprezentacji, asertywności, budowania zespołów, zarządzania sobą w czasie, zarządzania zmianą, określanie celów osobistych i zawodowych, motywacja własna i zespołu; metody twórczego rozwiązywania problemów, stereotypy, uprzedzenia i przejawy dyskryminacji w miejscu pracy, samoskuteczność jako podstawa funkcjonowania i inne.