Odkryj zalety rekrutacji prowadzonej przez profesjonalistów

Nasza specjalizacja to:

  firmy rekrutacyjnee
 1. 1. Rekrutacja i selekcja pracowników, w szczególności
  •     >  rekrutacja handlowców, przedstawicieli, sprzedawców
  •     >  rekrutacja menadżerów
  •     >  rekrutacja specjalistów
 2. 2. Doradztwo personalne
 3. 3. Outsourcing procesu rekrutacji
 4. 4. Outsourcing sił sprzedaży
 5. 5. Leasing pracowników

Poznaj potęgę rekrutacji, czyli jak działają firmy rekrutacyjne.

Profesjonalna rekrutacja jest najlepszym sposobem na znalezienie dobrego pracownika. Coraz więcej pracodawców wykorzystuje usługi rekrutacyjne. Dlaczego? Ponieważ jest to klucz do sukcesu.

Czas i pieniądze są wielkimi wartościami dla każdego pracodawcy. Firmy rekrutacyjne pozwalają zaoszczędzić jedno i drugie. Dzięki doświadczeniu oraz dobrej organizacji potrafią szybko odnaleźć doskonałego pracownika w gąszczu kandydatów. W tym czasie pracodawca może zajmować się sprawami swojej firmy. A pieniądze? Usługi rekrutacyjne są bardzo zbliżone cenowo do przeprowadzenia tego procesu przez firmę. Pracodawca szukający pracownika we własnym zakresie, musi liczyć się z kosztami już na samym początku. Firmy rekrutacyjne rozliczają się dopiero po zakończeniu procesu.

Zatrudniając firmy rekrutacyjne pracodawca przenosi odpowiedzialność związaną z procesem na firmę zewnętrzną. Może przy tym korzystać z profesjonalnego doradztwa oraz wsparcia.

firmy rekrutacyjne

Dotarcie do dużej grupy kandydatów jest podstawą procesu rekrutacji. Mała ilość osób zainteresowanych stanowiskiem ogranicza możliwość dopasowania kompetencji potencjalnego pracownika do wymagań pracodawcy. Firmy rekrutacyjne tworzą banki danych o osobach z poprzednich rekrutacji. Posiadają dzięki temu szeroki wachlarz interesujących kandydatów.

Aby rekrutacja była skuteczna trzeba dobrać odpowiednie metody selekcji kandydatów. Możliwości jest bardzo dużo. Wiele z nich, np. testy psychologiczne, wymagają profesjonalnego użycia. Firmy rekrutacyjne wykorzystują wszystkie innowacyjne narzędzia, umiejętnie dopasowując je do rodzaju stanowiska. Zatrudniają specjalistów do nowoczesnych metod, jak np. Assessment Center i sprawdzają predyspozycje kandydatów pod kątem przyszłych wymagań.

Zatrudniając firmy rekrutacyjne pracodawca osiąga lepszą pozycję na rynku pracy. W oczach konkurencji jest postrzegany, jako profesjonalista. Usługi rekrutacyjne zapewniają oszczędność zasobów a znalezienie odpowiedniego pracownika przyczynia się do rozwoju i sukcesu firmy.

Talent Select Doradztwo Personalne
tel. +48 32 445 05 88
faks +48 32 445 05 90
kom. +48 508 138 508

Wyślij zapytanie:

firmy rekrutacyjne