Odkryj, jakie korzyści przynosioutsourcing dla firma taka jak Twoja.

Nasza specjalizacja to:

  Headhunter Katowice
 1. 1. Rekrutacja i selekcja pracowników, w szczególności
  •     >  rekrutacja sprzedawców, handlowców, przedstawicieli
  •     >  rekrutacja managerów
  •     >  rekrutacja specjalistów
 2. 2. Doradztwo personalne
 3. 3. Outsourcing procesu rekrutacji
 4. 4. Outsourcing sił sprzedaży
 5. 5. Leasing pracowników

Rekrutuj specjalistę z kompetencjami!

Uzdolnieni, pełni zapału i lojalni pracownicy to te zasoby niematerialne, które z pewnością zwiększą Państwa wartość na rynku!

Za każdym razem staramy się, aby zrekrutować wykwalifikowanego specjalistę w możliwe najkrótszym czasie.

Nasi konsultanci specjalizują się w selekcji i rekrutacji specjalistów z branż m.in.: handlowej i dystrybucji, farmaceutycznej i stomatologicznej, energetycznej, produkcyjnej i przemysłowej, IT, usługowej, transportowej i logistycznej, finansowej, marketingowej i reklamowej, telekomunikacyjnej, budowlanej, FMCG.

 • ★   1. Tworzymy profil specjalisty w oparciu o opis stanowiska pracy i kompetencje. Najpierw analizujemy stanowisko pracy: poznajemy zakres obowiązków, odpowiedzialności, zależności służbowe, kryteria oceny obowiązków na danym stanowisku. Następnie poznajemy wynikające z opisu stanowiska kompetencje.

 • ★   2. Wykorzystując kontakty profesjonalne oraz ogłoszenia internetowe lub prasowe pozyskujemy najciekawszych kandydatów. Bardzo często przy rekrutacni na stanowiska specjalistyczne wykorzystujemy head hunting lub direct search pozwalający bezpośrednio pozyskać kandydatów z rynku.

 • ★   3. Spotykamy się z wybranymi kandydatami i przeprowadzamy z nimi wywiad pogłębiony (IDI) lub kompetencyjny (CBI). Wywiady takie pozwalają rzetelnie opisać zachowanie danej osoby, jej sposób myślenia, czyli odkryć jej naturalne talenty.

 • ★   4. Przeprowadzamy testy: wiedzy, umiejętności, kompetencyjne lub Assessment Center.

 • ★   5. Weryfikacja referencji, certyfikatów przebytych szkoleń oraz dyplomów potwierdzających osiągnięcia. Przede wszystkim sprawdzamy ich wiarygodność.

 • ★   6. Tworzymy indywidualny raport o każdym kandydacie. Pokazujemy w nim mocne strona oraz obszary do pracy kandydata w kontekście stanowiska, na które jest rekrutowany.

 • ★   7. Przedstawiamy kandydatów Zleceniodawcy, którzy pomyślnie przeszli przez selekcję.

Headhunter Katowice, Kraków, Warszawa

GWARANCJA

Każdy rekrutowany przez nas specjalista objęty jest 2 miesięczną gwarancją. W przypadku stwierdzenia w ciągu 60 dni kalendarzowych od podjęcia pracy przez przedstawionego kandydata, że po względem kwalifikacji nie odpowiada on wymaganiom firma zobowiązuje się przedstawienia innych odpowiednich kandydatów.

rekrutacja i selekcja personelu

Poszukujesz odpowiedniego specjalistę w swojej dziedzinie?
Umów się na spotkanie lub prześlij zapytanie:

Tel. 508 138 508
Tel. 32 445 05 88
Email. konsultant @ talentselect.pl