Odkryj, jakie korzyści przynosioutsourcing przy rekrutacji managerów dla firma taka jak Twoja.

Nasza specjalizacja to:

  executive search, direct search
 1. 1. Rekrutacja i selekcja pracowników, w szczególności
  •     >  rekrutacja handlowców, przedstawicieli, sprzedawców
  •     >  rekrutacja menadżerów
  •     >  rekrutacja specjalistów
 2. 2. Doradztwo personalne
 3. 3. Outsourcing procesu rekrutacji
 4. 4. Outsourcing sił sprzedaży
 5. 5. Leasing pracowników

Rekrutuj managera „z głową”!

Umiejętne zarządzanie zespołem ludzi to zadanie stojące przed każdym menadżerem. W jaki sposób pozyskać tych, których wiedza, umiejętności i doświadczenie zagwarantują nam zysk oraz zmotywują pracowników do wzięcia odpowiedzialności za swoją pracę? Gdzie szukać tych menadżerów którzy potrafią w taki sposób zmotywować swoje zespoły, aby osiągały coraz to wyższe poziomy wydajności? Jak sprawić, aby rekrutacja menadżerów kończyła się zawsze sukcesem?

My już wiemy!


REKRUTACJA MANAGERÓW - Metodologia.

 • 1. Tworzymy profil Menadżera w oparciu o opis stanowiska pracy i kompetencje. Najpierw analizujemy stanowisko pracy: poznajemy zakres obowiązków, odpowiedzialności, zależności służbowe, kryteria oceny obowiązków na danym stanowisku. Następnie poznajmy wynikające z opisu stanowiska kompetencje.

 • 2. Wykorzystując kontakty profesjonalne, direct search oraz ogłoszenia internetowe lub prasowe pozyskujemy najciekawszych kandydatów. Przy rekrutacji na niektóre stanowiska menedżerskie proponujemy head hunting, pozwalający bezpośrednio pozyskać kandydatów z rynku.

 • 3. Spotykamy się z wybranymi kandydatami i przeprowadzamy z nimi wywiad kompetencyjny (CBI). Wywiady takie pozwalają rzetelnie opisać zachowanie danej osoby, jej sposób myślenia, czyli odkryć jej naturalne talenty.

 • 4. Kolejnym etapem selekcji jest uczestnictwo w Assessment Center - metodzie, która efektywnie bada umiejętności i możliwości indywidualnego wzrostu pracownika w oparciu o obiektywne, zaobserwowane i ocenione zachowania. Rekrutacja i selekcja nowych pracowników metodą Assessment Center określa stopień kompetencji, przygotowania i nastawienia kandydatów do pełnienia obowiązków na proponowanych przez Państwa stanowiskach oraz dopasowanie do przyszłej firmy.

 • 5. Weryfikujemy referencje. Przede wszystkim sprawdzamy ich wiarygodność.

 • 6. Tworzymy indywidualny raport o każdym kandydacie. Pokazujemy w nim mocne strona oraz obszary do pracy kandydata w kontekście stanowiska, na które jest rekrutowany.

 • 7. Przedstawiamy kandydatów Zleceniodawcy, którzy pomyślnie przeszli przez selekcję.GWARANCJA

Każdy rekrutowany przez nas manager objęty jest 2 miesięczną gwarancją. W przypadku stwierdzenia w ciągu 60 dni kalendarzowych od podjęcia pracy przez przedstawionego kandydata, że po względem kwalifikacji nie odpowiada on wymaganiom firma zobowiązuje się przedstawienia innych odpowiednich kandydatów.

rekrutacja i selekcja personelu

Poszukujesz doświadczonego menedżera?
Umów się na spotkanie lub prześlij zapytanie:

Tel. 508 138 508
Tel. 32 445 05 88
Email. konsultant @ talentselect.pl