Odkryj, korzyściz outsourcingurekrutacji pracowników.

Na znalezienie dobrego pracownika potrzeba czasu - Nie ma się co oszukiwać, gdyż rekrutacja i selekcja pracowników jest zadaniem czasochłonnym i potrafi w sposób ukryty pochłaniać wyższe koszty, a ponadto w proces rekrutacji najczęściej muszą być zaangażowane najbardziej wartościowe dla firmy jednostki, jak właściciel firmy lub kierownicy. Więcej o rekrutacji pracowników

Jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych?

Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, zgłoszenia sprzeciwu, przenoszenia danych do innego administratora (jeśli podstawą jest zgoda i dane przetwarzane są w sposób zautomatyzowany) lub ograniczenia ich przetwarzania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego można ją w każdym momencie wycofać (również w zakresie poszczególnych form kontaktu) i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Jeśli chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, wyślij e-maila na adres: do@talentselect.pl.

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas priorytetem, jeżeli jednak uznasz, że przetwarzając dane osobowe naruszamy przepisy RODO, możesz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przypominamy, że w każdej chwili możesz zgłosić żądanie usunięcia danych osobowych na adres: do@talentselect.pl